Odbiór drogi w Roszkowej Woli

Dziś miałem zaszczyt jako Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Transportu uczestniczyć w odbiorze wyremontowanej drogi w Roszkowej Woli. Na odbiorze obecni byli Wicestarosta Pan Leszek Ogórek, Dyrektor ZDP Pani Elżbieta Rudzka oraz Zastępca Dyrektora ZDP Pan Piotr Fijałkowski oraz przedstawiciele wykonawcy inwestycji.
Udział w tym ważnym wydarzeniu wzięli również mieszkańcy Roszkowej Woli, którzy na ręce Pana Wicestarosty złożyli kwiaty i serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych, którzy przyczynili się do zrealizowania tej inwestycji.
Dla mnie był to wyjątkowy moment, w którym zaangażowanie społeczności w sprawy naszego regionu wykazało niezwykle istotne znaczenie. Docenienie i wdzięczność mieszkańców to najlepsze potwierdzenie, że nasza praca przynosi pozytywne efekty, które poprawiają warunki życia mieszkańców. Motywuje mnie to jeszcze bardziej do podejmowania działań na rzecz rozwoju naszego regionu.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy realizacji tej inwestycji: Mieszkańcom, Radzie Powiatu, Członkom Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Transportu, Panu Prezydentowi Marcinowi Witko oraz członkom Zarządu Powiatu za wasze wsparcie i zaangażowanie w realizację tego projektu.
Drodzy Mieszkańcy, Wasze wsparcie jest nieocenione, a efekt w postaci nowej drogi to coś, z czego wszyscy możemy być dumni. Razem możemy wiele zdziałać dla naszej społeczności i rozwoju naszego regionu.